Grilovací bedýnka pro 4 osoby (potřebujeme 6 hodin na přípravu)

1 985 Kč

V naší grilovací bedýnce najdete všechno pro velkolepou grilovačku: 5 druhů masa o váze více než 1100 g, 4 přílohy a k tomu několik omáček i doplňků. Ideální pro 4 osoby. Doporučujeme párovat s caipirinhou od našich barmanů – nebo si rovnou pořiďte Caipi box, ze kterého si doma připravíte hned 16 drinků.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bedýnka obsahuje 200 g picanhy, 200 g fraldinhy, 250 g kuřecích prsou ve slanině, 250 g tygřích krevet, 200 g vepřové salsiccii, pão de queijo na gril, ananas na gril, kukuřici s vanilkovým máslem, grilované brambory Grenaille s karotkou, molho à campagna, koriandrovou majonézu, maldonskou sůl, strouhaný parmazán a hnědé máslo. 
Návod na přípravu:
Nejdřív dejte na gril pomalu prohřívat přílohy v kovových vaničkách. Průběžně promíchávejte, aby se vše rovnoměrně prohřálo a spojilo s ochuceným máslem. Kukuřici a ananas položte přímo na gril. Hovězí masa opékejte z každé strany asi 5 minut a pak nechte odpočívat na straně grilu, kde je menší žár. Kuřecí maso a klobásky propékejte trochu déle. Úplně nakonec zprudka ogrilujte krevety a prohřejte pečivo pão de queijo. Fraldinhu podávejte s parmazánem a kuřecí maso s hnědým máslem.
Fotoinstruktáž najdete zde: https://www.instagram.com/stories/highlights/17881942513591986/?hl=cs

Alergeny: 2,3,7,10

Seznam alergenů najdete zde.